Skip to content

SOKOL HARTA

Úvodní stránka
 

Další menu

Administrace

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Kdo je zde?

Partners+

Harta CUP 2012 - výsledky 100 a 50 km Tisk E-mail
Napsal Zdenda   
Pátek, 24 srpen 2012

V sobotu 18.8.2012 se po desáte konal tradiční Harta Cup a to hned ve dvou kategoriích 100 a 50 km. Letos nám po dvou předchozích ročnících počasí přálo, takže vše probíhalo za velmi teplého a slunného počasí.

V letošním roce se po letech Harta Cup vrátil k původnímu pořadí disciplín z nultého ročníku tj.  Běh - Loď - Kolo. Jak už bývá zvykem, opět se objevilo několik novinek v podobě nového umístění kanoistické části v Hartě na jezu, a nového uspořádání běžecké části, která se skládala ze dvou různých okruhů. Také cyklistická část byla, jak už je každý rok zvykem vedena po zcela nových trasách.

Náročná trať, s nejdelší běžeckou částí v historii, potom prověřila jejich psychickou a fyzikou odolnost, takže všichni kteří letošní ročník dokončili zaslouží uznání, a to zejména noví závodníci straších ročníků zaslouží absolutní uznání. Uznání zaslouží všichni účastníci, letošní novinky Hartakapíku 2012, která navázala na předchozí dva ročníky na poloviční trati, původně určené výhradně pro ženy, letos povrvé otevřené pro všechny zájemce, kteří si chtěli Harta cup vyzkoušet.

Dík všem, kteří pomáháli s organizací a technickým zajištěním závodu.

Zdar Harta Cupu 2013....

Výsledky:

HARTA CUP 2012
Jméno Start Cíl Celk. čas Ztráta Pořadí Čas v depu Čistý čas
Jiří Nosek 8:30:00 21:41:00 13:11:00 5:03:45 8 0:27:00 12:44:00
Ríša Soukup 8:33:00 21:41:00 13:08:00 5:00:45 7 0:22:00 12:46:00
Darek Gottstein 8:36:00 17:53:45 9:17:45 1:10:30 2 0:20:00 8:57:45
Jaroslav Suchánek 8:39:00 20:59:40 12:20:40 4:13:25 6 0:20:00 12:00:40
Pavel Horák 8:42:00 22:14:30 13:32:30 5:25:15 10 0:17:00 13:15:30
Petr Pohl 8:45:00 19:55:57 11:10:57 3:03:42 4 0:25:00 10:45:57
David Jákl 8:48:00 22:14:30 13:26:30 5:19:15 9 1:03:00 12:23:30
Luboš Mašek 8:51:00 20:48:40 11:57:40 3:50:25 5 0:33:00 11:24:40
Jiří Róža 8:54:00 19:55:25 11:01:25 2:54:10 3 0:14:00 10:47:25
Zdeněk šolc 8:57:00 17:04:15 8:07:15 0:00:00 1 0:23:00 7:44:15
 
Běh - 37 km
Jméno Start Cíl Čas Ztráta Pořadí
Jiří Nosek 8:30:00 15:12:00 6:42:00 2:40:00 10
Ríša Soukup 8:33:00 15:12:00 6:39:00 2:37:00 9
Darek Gottstein 8:36:00 13:02:00 4:26:00 0:24:00 2
Jaroslav Suchánek 8:39:00 14:23:00 5:44:00 1:42:00 6
Pavel Horák 8:42:00 15:17:00 6:35:00 2:33:00 8
Petr Pohl 8:45:00 13:50:00 5:05:00 1:03:00 4
David Jákl 8:48:00 15:17:00 6:29:00 2:27:00 7
Luboš Mašek 8:51:00 14:11:00 5:20:00 1:18:00 5
Jiří Róža 8:54:00 13:24:00 4:30:00 0:28:00 3
Zdeněk šolc 8:57:00 12:59:00 4:02:00 0:00:00 1
 
Loď - 4 km
Jméno Start Cíl Čas Ztráta Pořadí
Jiří Nosek 15:18:00 16:03:00 0:45:00 0:08:00 6
Ríša Soukup 15:18:00 16:10:00 0:52:00 0:15:00 7
Darek Gottstein 13:07:00 13:50:00 0:43:00 0:06:00 4
Jaroslav Suchánek 14:30:00 15:25:00 0:55:00 0:18:00 8
Pavel Horák 15:23:00 16:06:00 0:43:00 0:06:00 4
Petr Pohl 13:57:00 14:35:00 0:38:00 0:01:00 2
David Jákl 15:29:00 16:06:00 0:37:00 0:00:00 1
Luboš Mašek 14:26:00 15:08:00 0:42:00 0:05:00 3
Jiří Róža 13:32:00 14:16:00 0:44:00 0:07:00 5
Zdeněk šolc 13:05:00 13:43:00 0:38:00 0:01:00 2
 
Kolo - 65 km
Jméno Start Cíl Čas Ztráta Pořadí
Jiří Nosek 16:24:00 21:41:00 5:17:00 2:12:45 5
Ríša Soukup 16:26:00 21:41:00 5:15:00 2:10:45 4
Darek Gottstein 14:05:00 17:53:45 3:48:45 0:44:30 2
Jaroslav Suchánek 15:38:00 20:59:40 5:21:40 2:17:25 7
Pavel Horák 16:17:00 22:14:30 5:57:30 2:53:15 10
Petr Pohl 14:53:00 19:55:57 5:02:57 1:58:42 3
David Jákl 16:57:00 22:14:30 5:17:30 2:13:15 6
Luboš Mašek 15:26:00 20:48:40 5:22:40 2:18:25 8
Jiří Róža 14:22:00 19:55:25 5:33:25 2:29:10 9
Zdeněk šolc 14:00:00 17:04:15 3:04:15 0:00:00

1

 

HARTA KAPÍK 2012

Jméno

Start

Cíl

Celkový čas

Ztráta

Pořadí

Čas v depu

Čistý čas

Miroslav Mašek

9:00:00

14:02:00

5:02:00

0:00:00

1

0:10:00

4:52:00

Jana Pittnerová

9:03:00

14:16:00

5:13:00

0:11:00

2

0:07:00

5:06:00

Petra Zdržálková

9:06:00

16:18:00

7:12:00

2:10:00

5

0:08:00

7:04:00

Lucka Strnadová

9:09:00

14:27:00

5:18:00

0:16:00

3

0:12:00

5:06:00

Pavel Cerman

9:32:00

15:22:00

5:50:00

0:48:00

4

0:10:00

5:40:00

Běh - 19 km

Jméno

Start

Cíl

Čas

Ztráta

Pořadí

Miroslav Mašek

9:00:00

11:25:00

2:25:00

0:06:00

3

Jana Pittnerová

9:03:00

11:25:00

2:22:00

0:03:00

2

Petra Zdržálková

9:06:00

11:45:00

2:39:00

0:20:00

5

Lucka Strnadová

9:09:00

11:28:00

2:19:00

0:00:00

1

Pavel Cerman

9:32:00

11:58:00

2:26:00

0:07:00

4

Kanoe - 2 km

Jméno

Start

Cíl

Čas

Ztráta

Pořadí

Miroslav Mašek

11:30:00

11:53:00

0:23:00

0:00:00

1

Jana Pittnerová

11:30:00

11:55:00

0:25:00

0:02:00

3

Petra Zdržálková

11:48:00

12:18:00

0:30:00

0:07:00

4

Lucka Strnadová

11:33:00

11:56:00

0:23:00

0:00:00

1

Pavel Cerman

11:59:00

12:23:00

0:24:00

0:01:00

2

Kolo - 38 km

Jméno

Start

Cíl

Čas

Ztráta

Pořadí

Miroslav Mašek

11:58:00

14:02:00

2:04:00

0:00:00

1

Jana Pittnerová

11:57:00

14:16:00

2:19:00

0:15:00

2

Petra Zdržálková

12:23:00

16:18:00

3:55:00

1:51:00

5

Lucka Strnadová

12:03:00

14:27:00

2:24:00

0:20:00

3

Pavel Cerman

12:32:00

15:22:00

2:50:00

0:46:00

4

Aktualizováno ( Sobota, 25 srpen 2012 )
 
< Předch.   Další >

Kalendář

červenec 2024
PoÚtStČtSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Nejbližší události

Žádné události

Reklama