Napsal Zdenda
|
Středa, 18 srpen 2010 |
Na start HartaCupu 2010 se postavilo osm účastníků v kategorii muži, dvě ženy a jeden tým. Krakonoš se rozhodl, že letos pořádně prověří všechny závodníky a po několika slunných ročnících přichystal opravdu extrémní počasí v podobě vydatného deště, kterým zkrápěl trať závodu téměř po celý den.
Obstát a dokončit závod v takovýchto podmínkách vyžadovalo nezdolnou vůli a opravdového závodnického ducha. Všem devíti závodníkům včetně dvou žen a jednomu teamu v cíli patří absolutní uznání.
Extrémní počasí také přinutilo organizátory ke změně plánované trasy. Vzhledem k povodňovému stavu na Jizeře bylo na ranním předstartovním briefingu rozhodnuto o přesunutí kanoistické části na rybník v Martinicích, kde závodníci absolvovali 6 (resp. 3) kol(a). Také bylo nutné upravit pěší část HartaCupu, kdy došlo ke změně první poloviny trasy a celkovému zkrácení na 30 km.
Výsledky 2010:
1.místo - Zdeněk Šolc 7:21:20
2.místo - Lukáš Kovařík 8:03:50
3.místo - Martin Spanilý 8:04:30
+
HARTA CUP 2010 - muži
|
Jméno |
Start |
Cíl |
Celkový čas |
Ztráta |
Pořadí |
Čas v depu |
Čistý čas |
Miloš Dostál |
8:15:00 |
17:03:59 |
8:48:59 |
1:27:39 |
4. |
0:14:00 |
8:34:59 |
Pavel Horák |
8:20:00 |
20:45:20 |
12:25:20 |
5:04:00 |
8. |
0:12:02 |
12:13:18 |
Team KKK |
8:25:00 |
17:33:10 |
9:08:10 |
1:46:50 |
6. |
0:00:22 |
9:07:48 |
Zdeněk Šolc |
8:30:00 |
15:51:20 |
7:21:20 |
0:00:00 |
1. |
0:21:11 |
7:00:09 |
Luboš Mašek |
8:35:00 |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
Lukáš Kovářík |
8:40:00 |
16:43:50 |
8:03:50 |
0:42:30 |
2. |
0:16:44 |
7:47:06 |
Jirka Róža |
8:45:00 |
18:44:42 |
9:59:42 |
2:38:22 |
7. |
0:24:54 |
9:34:48 |
Petr Pohl |
8:50:00 |
17:50:57 |
9:00:57 |
1:39:37 |
5. |
0:27:25 |
8:33:32 |
Martin Spanilý |
8:55:00 |
16:59:30 |
8:04:30 |
0:43:10 |
3. |
0:25:19 |
7:39:11 |
HARTA CUP 2010 - ženy |
Jméno |
Start |
Cíl |
Celkový čas |
Ztráta |
Pořadí |
Čas v depu |
Čistý čas |
Lucka Strnadová |
9:00:00 |
13:39:04 |
4:39:04 |
0:00:00 |
1. |
0:12:17 |
4:26:47 |
Evička Šolcová |
9:05:00 |
15:49:50 |
6:44:50 |
2:05:46 |
2. |
0:28:51 |
6:15:59 |
Kanoe - 4 km |
Jméno |
Start |
Cíl |
Čas |
Ztráta |
Pořadí |
Miloš Dostál |
8:15:00 |
8:54:40 |
0:39:40 |
0:01:35 |
2. |
Pavel Horák |
8:20:00 |
9:04:19 |
0:44:19 |
0:06:14 |
7. |
Team KKK |
8:25:00 |
9:08:44 |
0:43:44 |
0:05:39 |
5. |
Zdeněk Šolc |
8:30:00 |
9:10:59 |
0:40:59 |
0:02:54 |
3. |
Luboš Mašek |
8:35:00 |
9:17:59 |
0:42:59 |
0:04:54 |
4. |
Lukáš Kovářík |
8:40:00 |
9:25:25 |
0:45:25 |
0:07:20 |
9. |
Jirka Róža |
8:45:00 |
9:29:30 |
0:44:30 |
0:06:25 |
8. |
Petr Pohl |
8:50:00 |
9:28:05 |
0:38:05 |
0:00:00 |
1. |
Martin Spanilý |
8:55:00 |
9:38:58 |
0:43:58 |
0:05:53 |
6. |
Kanoe - 2 km |
Lucka Strnadová |
9:00:00 |
9:26:29 |
0:26:29 |
0:00:00 |
|
Evička Šolcová |
9:05:00 |
9:37:20 |
0:32:20 |
0:05:51 |
|
Běh - 30 km |
Jméno |
Start |
Cíl |
Čas |
Ztráta |
Pořadí |
Miloš Dostál |
8:57:00 |
12:53:25 |
3:56:25 |
0:46:40 |
7. |
Pavel Horák |
9:06:20 |
15:08:00 |
6:01:40 |
2:51:55 |
8. |
Team KKK |
9:08:50 |
12:45:50 |
3:37:00 |
0:27:15 |
5. |
Zdeněk Šolc |
9:14:50 |
12:27:30 |
3:12:40 |
0:02:55 |
2. |
Luboš Mašek |
8:35:00 |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
Lukáš Kovářík |
9:33:05 |
12:42:50 |
3:09:45 |
0:00:00 |
1. |
Jirka Róža |
9:33:05 |
12:53:11 |
3:20:06 |
0:10:21 |
4. |
Petr Pohl |
9:33:45 |
13:16:50 |
3:43:05 |
0:33:20 |
6. |
Martin Spanilý |
9:43:28 |
13:02:10 |
3:18:42 |
0:08:57 |
3. |
Běh - 18 km |
Lucka Strnadová |
9:27:55 |
11:19:09 |
1:51:14 |
0:00:00 |
|
Evička Šolcová |
9:43:44 |
12:30:29 |
2:46:45 |
0:55:31 |
|
Kolo - 68 km |
Jméno |
Start |
Cíl |
Čas |
Ztráta |
Pořadí |
Miloš Dostál |
13:05:00 |
17:03:54 |
3:58:54 |
0:52:24 |
4. |
Pavel Horák |
15:18:01 |
20:45:20 |
5:27:19 |
2:20:49 |
8. |
Team KKK |
12:46:06 |
17:33:10 |
4:47:04 |
1:40:34 |
6. |
Zdeněk Šolc |
12:44:50 |
15:51:20 |
3:06:30 |
0:00:00 |
1. |
Luboš Mašek |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
DNF |
Lukáš Kovářík |
12:51:54 |
16:43:50 |
3:51:56 |
0:45:26 |
3. |
Jirka Róža |
13:14:30 |
18:44:42 |
5:30:12 |
2:23:42 |
7. |
Petr Pohl |
13:38:35 |
17:50:57 |
4:12:22 |
1:05:52 |
5. |
Martin Spanilý |
13:22:59 |
16:59:30 |
3:36:31 |
0:30:01 |
2. |
Kolo - 34 km |
Lucka Strnadová |
11:30:00 |
13:39:04 |
2:09:04 |
0:00:00 |
|
Evička Šolcová |
12:52:56 |
15:49:50 |
2:56:54 |
0:47:50 |
|
|
Aktualizováno ( Středa, 18 srpen 2010 )
|