| Lyžařská sezona 2014-2015 skončila |
| Napsal Wrbby | |
| Středa, 25 březen 2015 | |
|
Tak tedy lyžařská sezóna v Lánově skončila.
O vikendu jsme sundali kotvy a natloukli zpět ohradu a většina lyžařů si odvezla svoje nástroje na letní sídla.
Sezona sice na prvni pohled nevypadala úplně, jako top ten,
Tady bych Chtěl poděkovat Ivanovi, za vedení oddílu a osobní přičinění při správě areálu. ----------Doplněno 10.4.2015: --------------- To jsem ještě netušil, ž o Velikonocích napadne parádních 20 cm sněhu.
Takže doplňuji, že jsme letos lyžovali ještě 3 krát, tedy celkem 23 dní. |
|
| Aktualizováno ( Středa, 06 květen 2015 ) |